Skip Navigation
Search

Member gets Member

Direct een kandidaat aanmelden

Draag nu je kandidaat aan bij Conduent en verdien € 500,- bruto!

(N.b voor bepaalde cliënt teams kan (tijdelijk) een hoger bonusbedrag gelden)

Aanmelden in vier stappen

  1. Mail de gegevens van je kandidaat en je eigen gegevens naar de betreffende locatie.
  2. Conduent neemt zelf & rechtstreeks contact op met jouw aangedragen kandidaat.
  3. Voorkom dat jouw aangedragen kandidaat ook rechtstreeks of via een partner bij Conduent solliciteert.
  4. Zorg dat jullie allebei na drie maanden nog in dienst zijn.

Wist jij dat:

  • Iedereen kandidaten voor een functie mag aandragen?
  • Je onbeperkt nieuwe kandidaten mag aandragen, voor iedere locatie, voor alle functies en ieder project van Conduent Nederland?
  • Hier geen minimaal aantal gewerkte uren aan verbonden zijn voor jou of de nieuwe aangedragen kandidaat?
  • Eerste en belangrijkste voorwaarde om kandidaten aan te dragen is dat jij werkzaam bent bij Conduent!

 

Je komt in aanmerking voor de Member gets Member Bonus als de door jou aangedragen kandidaat:

  1. Door jou aangemeld wordt door te mailen naar één van onze locaties.
  2. Niet daarna ook rechtstreeks of via een Conduent partner solliciteert.
  3. In de afgelopen zes maanden niet bij Conduent werkzaam is geweest.
  4. Maximaal twee keer eerder, naar tevredenheid, bij Conduent heeft gewerkt.
  5. Daadwerkelijk wordt aangenomen.
  6. Niet jezelf als leidinggevende krijgt.
  7. Jij en de aangedragen kandidaat allebei na drie maanden nog in dienst zijn.

Als aan alle voorwaarden is voldaan, wordt de Member gets Member Bonus in de vierde maand automatisch gestort. Medewerkers van HR (HR, Recruitment en Employer Marketing) mogen wel aandragen maar komen niet in aanmerking voor een bonus.

Heb jij een kandidaat die je wilt aandragen stuur dan een mail naar de betreffende locatie.
Geef in je mail je eigen gegevens en de gegevens van jouw aangedragen kandidaat aan (naam, telefoonnummer en e-mail).

·         Almere                    Recruitment.Almere@conduent.eu

·         Amersfoort             Recruitment.Amersfoort@conduent.eu

·         Enschede                Recruitment.Enschede@conduent.eu

·         Hilversum               Recruitment.Hilversum@conduent.eu

·         Maastricht              Recruitment.Maastricht@conduent.eu

·         Rotterdam              Recruitment.Rotterdam@conduent.eu

·         Tilburg                    Recruitment.Tilburg@conduent.eu

·         Zwolle                     Recruitment.Zwolle@conduent.eu