Skip Navigation
Search

CONDUENT ÇAĞRI MERKEZI

Dünya genelinde 40’ın üzerinde farklı lokasyonda müşteri hizmetleri desteği veren Conduent, İstanbul ve Antalya’daki ofislerinin yanı sıra Türkiye’nin önemli şehirlerinde sunduğu evden çalışma imkanlarıyla birlikte Avrupa ve Yakın Doğu ülkelerindeki müşterilerine uluslararası standartlarda hizmet vermektedir.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi yüksek teknolojili, modern çalışma ofisleri ve çalışanlarına sunduğu çeşitli sosyal imkanları ile Avrupa standartlarını taşıyan ve müşterilerine gerektiğinde 7 gün 24 saat hatasız, hızlı ve kesintisiz iş yapma anlayışı ile hizmet sunan bir iş merkezidir.

Türkiye’de 2005 yılından bu yana faaliyet gösteren Conduent, Türkiye, Hollanda, Belçika, Almanya, Fransa ve İsviçre’ye çağrı merkezi hizmeti vermekte olup, güçlü teknik alt yapısıyla genç ve eğitimli 1200’ün üzerinde kişiye istihdam olanağı sunmakta ve müşterilerine 20 farklı dilde hizmet vererek çeşitli kültürel yaklaşımları birarada barındırmaktadır.

Onlarca farklı sektör deneyimi bulunan Conduent Türkiye Çağrı Merkezi, sunmakta olduğu profesyonel hizmetlerle müşterilerine önemli maliyet avantajları ve verimlilik kazandırarak şirketlerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Conduent Türkiye Çağrı Merkezi’nin bilgi birikiminin temelinde, alanında uzman çalışan kadrosu ve dünyanın lider firmalarıyla iş birliği içerisinde olmanın getirdiği deneyim yatar.

Hemen Başvur

İşe Alım Uzmanlarımızın başvurunuzu değerlendirebilmesi için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz